BİZE ULAŞIN (0312) 341 7210

Hakkımızda

SELİSER REKLAM MATBAA PROMOSYON MALZEMELERİ İML. İNŞ. TAAH. İTH. İHR. VE  TİC.LTD. ŞTİ.

11 Nisan 1997 Tarihli Resmi Gazetede yayınlanması ile Agah Efendi Sok. 6/89 Ulus Ankara adresinde kuruluşunu gerçekleştirmiş, 1 Nisan 2004 Tarihli Resmi gazetede yayınlaması ile de bu günkü adresinde faaliyetlerine devam etmektedir.

10 yılı aşkın bir süre önce kurulmuş olan firmamız kurulduğu tarihte çeşitli imalatçı firmalardan temin ettiği promosyon ürünlerini pazarlamak sureti ile faaliyet yürütürken, kurulduğu tarihten yaklaşık bir yıl sonra imalatçı olarak reklam sektöründeki yerini tesis etmeye başlamıştır.

11 Nisan 1997 tarihinde Ersin Öztürk ve Selçuk Alpagut adlı iki çocukluk arkadaşı tarafından, çok kısıtlı bir sermaye ile kurulan firmamız, kuruluşundan buyana tüm kazancını işletmesinin büyümesine kaynak olarak aktarmak sureti ile bu gün halen büyümesine devam etmektedir.

Çesitli reklam ve promosyon malzemeleri imalatlari konusunda yatirimlarina devam etmekte olan firmamiz bugün, ofset baski, matbaa kesim, baski pozlandirma, kagit mendil katlama, yüksek frekans plastik kaynak, pedal kesim, opp set paketleme, karton bardak... vs makineleri ve muhtelif tezgahlari ile ve üç grafiker, dokuz atolye elemanindan olusan personeli ile üretim faaliyetini ve büyümesini sürdürmektedir.


Bize Ulaşın


BİZİ ARAYIN (0312) 341 7210
Büyük Sanayi 1.Cad. Necatibey İşhanı No:93/D İskitler / Ankara

Promosyon Ürünleri


Seliser, Reklam Promosyon alanında hizmet vermektedir.
Detaylı içerik kontrolü ile profesyonel hizmetler vermeye devam eden Seliser isteğinize özel çözümleri detaylı olarak sunmaktadır.Email Listesi


Email listemize kaydolarak, yeni ürün ve indirimlerden anında haberdar olabilirsiniz!.

Ekle